SPM Weyergans

SPM

Fiziksel prensibi VACUM uygulaması olan SPM_VACUPRESS Emme pompa masajı vücut şekillendirme cihazı olarak işlev görmektedir.
SPM vücut þekillendirme ve sıkılaştırma cihazı hücreleri aktive eder,dokunun derinliğindeki enerjiyi açığa çıkarır,vücutta depolanmış yağları çözerek cildin sıkılaşmasını ve pürüzsüzleşmesini sağlar. Bu cihazın lenf drenajını aktive eden,kan dolaşımını arttırıcı,vücut şekillendirici ve metabolizmayı hızlandırıcı etkilerinden yararlanılarak yağların parçalanması ve vücutta biriken ödemin ve toksik maddelerin atılması sağlanmaktadır. Uygulanacak bölgeye bacak,basen,bacak içi,karın,mide,kol,göğüs,yüz ve dekolte kişinin problemine göre değişen çeşitli boylardaki cam başlıklarla cilde sürülen jel üzerinde lenfatik drenaj masajı yapılır.

SPM_VACUPRESS cihazı vücutta depolanmış yağların parçalanmasında Omuz ve boyun kaslarının gevşetilmesinde,kırışıklıklara karşı ,sarkmış  uyluk,kalça,karın ve göğüs bölgelerinde,hamilelik sonucu gevşemiş olan bölgelerde ve yüzün pürüzsüz hale getirilmesinde kullanılmaktadır.

WhatsApp chat